Komfortowy apartament na zamkniętym bezczynszowym osiedlu
Cena brutto:
1100000 zł

Adres
Mazowieckie
Warszawa
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownikaDom i wnętrze prezentuje wyjątkowy apartament zlokalizowany w zielonej i malowniczej okolicy Ursynowa - Grabowa.

Nowoczesny dwupoziomowy apartament w skrajnej części zabudowy szeregowej z własnym ogrodem, znajdujący się na eleganckim strzeżonym monitorowanym osiedlu z dobrym dojazdem i miejscem parkingowym oraz miejscami dla gości. W okolicy wyłącznie niska zabudowa, dużo zieleni i otwartych przestrzeni. Jest to doskonałe połączenie podmiejskiego klimatu ze wszystkimi miejskimi atutami i udogodnieniami.

Niedaleko autobus, sklepy i centra handlowe. Okolica spokojna ale dobrze zurbanizowana. Dobra komunikacja do metra i wygodny dojazd do centrum. Tylko 1,5 km do ul. Puławskiej.

Apartament jest bardzo jasny i ustawny, posiada dużo otwartych przestrzeni, które można w zależności od potrzeb podzielić i uzyskać więcej pomieszczeń. Istnieje również możliwość zamontowania kominka.

Nieruchomość posiada słoneczny taras i ogród, całość niezależnie od bramy wjazdowej jest dodatkowo ogrodzona. Dodatkowym atutem jest również to, że nieruchomość jest bezczynszowa.

Całe osiedle jest nowe i ekskluzywne, miejsce nadaje się do zamieszkania od razu bez konieczności remontu, chyba, że aranżacja byłaby związana z zamknięciem niektórych przestrzeni w celu uzyskania większej ilości pomieszczeń.

Zapraszamy do obejrzenia tel.: 573 081 818

 

 Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Sprzedam
Wyświetleń: 334...