Olplan Plandeki Olsztyn - Plandeka na przyczepkę - przyczepka
Cena brutto:
1 zł

Adres
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: www.olplan.pl

Ogłoszenia tego użytkownikaProwadzisz firmę transportową? A może wypożyczalnie małych przyczep samochodowych? W każdym przypadku mogą być Ci potrzebne nowe plandeki PVC.

 

Jesteśmy polską firmą, która od wielu lat produkuje plandeki samochodowe na dowolny wymiar. Zapewniamy kompleksowe rozwiązania dla samochodów ciężarowych, naczep i przyczepek. Produkujemy wytrzymałe plandeki samochodowe z oczkowaniem, wzmacnianymi brzegami oraz dostępne w wielu kolorach. Na wykonanych plandekach możemy umieścić dowolny nadruk reklamowy, logo firmy lub inną grafikę, korzystając z jednej z kilku technik drukarskich. Nasze znakowania wyróżniają się trwałością na promienie UV, wahania temperatur oraz częste wizyty na myjniach.

 

Zamawiając plandeki samochodowe prosto u producenta, masz pewność solidnie wykonanego zamówienia, terminowej dostawy oraz konkurencyjnej ceny. Z nowymi plandekami zmienia się wygląd Twoich pojazdów, a one same stają się darmowym nośnikiem reklamy!

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się, ile będzie kosztować nowa plandeka dla Twojego samochodu, naczepy lub przyczepki do auta osobowego. Zapraszamy na naszą stronę www.olplan.pl

 Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Sposób dostawy: możliwa wysyłka
Sposób dostawy: odbiór osobisty
Sprzedam
Wyświetleń: 1918...