Olplan Olsztyn -plandeka do zadaszenia tarasu, altany ogrodowej
Cena brutto:
1 zł

Adres
Warmińsko-mazurskie
Olsztyn
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: www.olplan.pl

Ogłoszenia tego użytkownikaProwadzisz lokal gastronomiczny z ogródkiem? Posiadasz taras? A może chcesz zabudować boki wiaty ogrodowej? W każdym przypadku są Ci potrzebne osłony tarasowe z foli przezroczystej PCV.

 

Osłony są wykonane z elastycznego i odpornego na uszkodzenia materiału PVC. Z takiego samego, z którego produkuje się wytrzymałe plandeki samochodowe oraz folii przezroczystej. W osłonach umieszczone zostały okna z atestowanej folii niepalnej, dostępnej w trzech grubościach (0,6; 0,80 i 1,0 mm). Możliwość wykonania osłon na dowolny wymiar oraz wbudowany, wygodny system mocowania sprawia, że są one najlepszym sposobem zabezpieczenia wnętrza wiaty lub tarasu przed wiatrem lub deszczem i śniegiem.

 

Dlaczego warto zamówić osłony tarasowe u producenta?

 

  • Szybki czas realizacji,
  • Dowolny wymiar osłon oraz ilość,
  • Niskie ceny,
  • Łatwy system mocowania z obrotowymi oczkami,
  • Dolny tunel, ułatwiający zwijanie osłon.

 

Osłony znakomicie zabezpieczają Państwa i Państwa gości przed chłodnym wiatrem, deszczem lub śniegiem. Pozwalają dłużej użytkować ogródek zimowy lub wiatę czy altanę, stanowiąc trwałe i tanie zabezpieczenie przed zimą. Wbudowane okna foliowe nie ograniczają widoczności, pozwalając dobrze doświetlić wnętrze zadaszenia.

 

Jeżeli chcesz zamówić osłony tarasowe dla swojego domu lub firmy, skontaktuj się z nami! tel. 537000665 lub biuro@olplan.pl. Zapraszamy na stronę - jak pomierzyć www.olplan.plInformacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Sposób dostawy: możliwa wysyłka
Sposób dostawy: odbiór osobisty
Sprzedam
Stan: nowy
Wyświetleń: 504...