ASYSTENTKA – PRACOWNIK BIUROWY
Cena brutto:
2700 zł

Adres
Zachodniopomorskie
Szczecin
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Polska firma Better Loyal sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie,
realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec, oferuje zatrudnienie dla osoby
zainteresowanej nawiązaniem stałej współpracy.

 Zakres obowiązków:

- prace administracyjne
i biurowe

- kompletowanie niezbędnej dokumentacji

prowadzenie terminarza spotkań

sporządzanie umów

sprawdzanie poprawności wystawionych dokumentów.

Wymagania:

- doświadczenie w pracy
administracyjnej, biurowej

- umiejętność
obsługi komputera oraz urządzeń biurowych

- prawo jazdy
kategorii B

- język niemiecki –
mile widziany.

Oferujemy:

- wysokie
wynagrodzenie – adekwatne do posiadanego doświadczenia

  i umiejętności

- pracę od
poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

- niezbędne
narzędzia do pracy – Macbook, telefon służbowy

- szkolenie
wprowadzające do wykonywanych obowiązków

- pracę w naszym
komfortowym biurze

- miłą atmosferę
oraz wsparcie współpracowników i kadry zarządzającej na każdym etapie
zatrudnienia.

Jeśli jesteś zainteresowana
zadzwoń lub napisz:

TEL: 660 577 047

CV proszę przesyłać na adres: praca@betterloyal.eu

W CV proszę umieścić klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich
danych osobowych przez firmę Better Loyal sp. z o.o. dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja
2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz
zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z
przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych
oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 149