PRACA ZDALNA
Cena brutto:
2400 - 10000 zł

Adres
Śląskie
KATOWICE
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Oferta skierowana do osób poszukujących pracy dodatkowej lub stałej, które chcą ją wykonywać w domu w dogodnych godzinach. Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat i należy do grupy kapitałowej Wirtualna Polska (WP.PL)

Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online BEZ ŻADNEJ INWESTYCJI !

OPIS STANOWISKA

- prowadzenie oraz tworzenie działań promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,

- wypełnianie prostych wniosków (min 80 zł za jeden wniosek )

- testowanie darmowych produktów

- promowanie produktów gotowym systemem marketingu internetowego

OFERUJEMY

- umowa

- zarobki adekwatne do twoich działań min 2400 zł /msc netto pracując po 2 - 3 godz dzinnie

- praca w elastycznych dla siebie godzinach

- regularne wypłaty na konto bankowe

- gotowy system działania

- możliwość pracy dodatkowej , z czasem pracy dochodowej

- możliwość wyrobienia dochodu pasywnego

- możliwość zarabiania z perspektywy własnego domu 100 % online

- szkolenia ekspertów z branży marketingu, nie musisz posiadać doświadczenia

WYMGANIA

- stały dostęp do Internetu

- dostęp to telefonu /tabletu /laptopa

- obywatelstwo polskie !!!

- wiek +18 !!!

- motywacja i zaangażowanie do osiągania wyników

- wolny czas

ilość miejsc ograniczona !

Zapraszam do kontaktu

Sabina Matuła

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Wyświetleń: 157