PRACA DLA ELEKTRYKÓW - NIEMCY
Cena brutto:
89 zł

Adres
Zachodniopomorskie
Szczecin
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Polska firma z siedzibą w Szczecinie, realizująca projekty budowlane na terenie Niemiec,
ceniąca pracowitość i doświadczenie polskich specjalistów, oferuje zatrudnienie dla osób zainteresowanych nawiązaniem stałej współpracy.

Aktualnie poszukujemy ELEKTRYKÓW z własną działalnością gospodarczą do pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

montaż instalacji elektrycznych; inne typowe prace elektryczne.

Wymagania:

własna działalność gospodarcza polska lub niemiecka; zaświadczenie A1; doświadczenie w

pracy jako elektryk; doświadczenie w pracach instalacyjno-monterskich; biegłość w

używaniu narzędzi ; język niemiecki - mile widziany.

Oferujemy:

stawkę 18-19 EUR netto za godzinę; bezpłatne zakwaterowanie; pracę w godzinach nadliczbowych; możliwość długotrwałej współpracy; szybki rozwój; stabilizację finansową

( terminowe wypłaty); pomoc w ealizacji formalnościopiekę i wsparcie na miejscu.

Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz  :

TEL: 660 577 047

praca@betterloyal.eu

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 108