Elektryk
Cena brutto:
- zł

Adres
Kujawsko-pomorskie
Włocławek
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Forma pracy: Pełny etat
Umowa: Umowa o pracę
Dodatkowe: Brak wymagań
Pracodawca: GC Energy

Opis oferty pracy:

Ze względu na zwiększenie zakresu prac na obiekcie przemysłowym we Włocławku, poszukujemy specjalistów na stanowisko: ELEKTRYK

Zakres obowiązków:

• podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych,
• znajomość schematów elektrycznych
• obróbka kabli

Wymagania:

• aktualne uprawnienia SEP E (SEP D - mile widziane)
• wykształcenie techniczne o profilu elektrycznym lub pokrewne
• mile widziane doświadczenie w pracy na budowach przemysłowych

Co firma oferuje:

• pracę w międzynarodowym środowisku w obszarze specjalistycznych usług dla przemysłu PETRO&GAS&OIL
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• zakwaterowanie oraz dojazdy do/z pracy
• szkolenia podnoszące kwalifikacje oraz zapewniające bezpieczeństwo pracy
• przejrzystą ścieżkę kariery
• nowoczesne narzędzia i wyposażenie

Planowana data rozpoczęcia współpracy: grudzień/styczeń 2021/2022

Możliwość awansu: tak

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 321