Pomoc Miłosna, Rytuały Miłosne dla par – Rytualistka Laura
Cena brutto:
1 zł

Adres
Mazowieckie
Warszawa
zobacz na mapie
Kontakt
Ogłoszenia tego użytkownikaOd roku 2010 zajmuję się Magią głównie tą w sferze miłosnej, gdzie na przełomie tego czasu pomogłam setkom osób, które potrzebowały porady lub bezpośredniej pomocy w sprawach sercowych. Jeśli Twój partner Cię zdradza, jego uczucie wygasło bądź jest pośród was osoba, której zależy na waszym braku uczucia to jesteś w dobrych rękach. Na co dzień pracuję z osobami, którym nie powodzi się w sferze miłosnej i usilnie pomagam w zaprowadzeniu porządku w sprawach sercowych za pomocą najsilniejszych zaklęć stosowanych dziedzinie Magii Miłosnej.

W zestawieniu moich usług znajdują się najsilniejsze rytuały tj. Spętanie Dusz czy bardzo zaawansowane techniki VOODOO oparte o laleczki oraz skomplikowane działania numerologiczne co czyni je najsilniejszymi działaniami, które są traktowane jako ostateczność i doskonal radzą sobie nawet z najgorszymi przypadkami, które teoretycznie są już nie do uratowania. Posiadam grono zadowolonych klientów, którzy nawet po kilku latach nadal zgłaszają się do mnie i zdają relacje z pozytywnych rezultatów moich prac.

Nie daj sobie wmówić, że Magia nie istnieje. Każdy z nas choćby raz w życiu doświadczył czegoś niematerialnego, czego nie dało się racjonalnie wytłumaczyć a z usług Ezoterycznych korzystają nawet osoby zajmujące najwyższe stanowiska społeczne i głęboko wierzą oni, że Magia pomaga im w osiąganiu nowych sukcesów ponieważ są w stanie otrzymać wytyczne co do tego, jak pokierować ważne dla siebie sprawy.

Również w sprawach sercowych Magia jest stosowana od wieków, dzisiaj również tak samo jesteśmy w stanie ingerować w różne dziedziny życia bez żadnych konsekwencji karmicznych oraz bez względu na swoje poglądy społeczne bądź wierzenia dlatego otwieram się specjalnie dla Państwa, aby wspólnie dążyć do spełniania swoich najskrytszych marzeń a co najważniejsze w likwidowaniu samotności, która nie od dziś wiadomo, że jest głównym powodem stanów depresyjnych a nawet prób samobójczych.

Podczas kontaktu Mailowego bardzo proszę o zawieranie imion oraz dat urodzenia obydwu wskazanych osób ponieważ są to istotne informacje dzięki którym zyskam możliwość obiektywnej oceny sprawy i wyrażenia swojej opinii na temat najlepszego w tym indywidualnym przypadku rytuału.

Zapraszam do korespondencji, gwarantuję odpowiedź na każdą wiadomość oraz stały kontakt z zakresu naszej współpracy.

Pozdrawiam i czekam na Twoją wiadomość
laura.rytualy@gmail.com
Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 255...