Konsultant ds. zatrudnienia UA
Cena brutto:
0 zł

Adres
Śląskie
Katowice
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Agencja pracy Apolo Staffing Agency (KRAZ 24197) specjalizująca się w branży HR i dostarczaniu pracowników na specjalistyczne stanowiska pracy poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko: Konsultant/ka ds. administracyjnych z j. ukraińskim

Lokalizacja: Katowice (śródmieście)

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość Pakietu Office,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • dobra znajomość języka ukraińskiego i polskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność obsługi komputera i sprzętu biurowego,
  • dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku,
  • mile widziane doświadczenie w pracach biurowych,
  • komunikatywność.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa biura - rejestracja korespondencji, faktur i umów, obsługa urządzeń biurowych,
  • podstawowa obsługa kadrowa (prowadzenie teczek pracowniczych, ewidencji czasu pracy,
  • przygotowywanie pism, zestawień, raportów oraz innych dokumentów,
  • kontakt z pracownikami projektów,
  • przygotowanie i podpisywanie umów z pracownikami, weryfikacja dokumentów związanych z pobytem i zatrudnieniem cudzoziemców (przy wsparciu wykwalifikowanego zespołu ds. legalizacji),
  • wprowadzanie danych pracowników do systemu, kontrola terminowego uzupełnienia bazy danych.

Oferujemy:

  • pracę w godzinach: 8:00-16:00,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne,
  • miłą atmosferę i wsparcie przełożonych,
  • możliwość skorzystania z pakietu sportowego oraz medycznego,

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV wraz z aktualną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych (RODO) w załączniku.

Agencja pracy Apolo Staffing Agency KRAZ 24197.

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Wyświetleń: 131