Przyczepa BackLight (Podświetlana od środka) 504x238cm
Cena brutto:
15500 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaJako pierwsi w Polsce i Europie wprowadziliśmy na rynek seryjną produkcję przyczep z oświetleniem wewnętrznym! Wyposażenie w moduły LED SMD5050 (najmocniejsze na rynku) idealnie i równomiernie podświetla reklamę powodując, że cała powierzchnia reklamowa widoczna jest w nocy jak za dnia. To ogromny plus podczas jazdy w nocy, ponieważ przyczepa zostanie zawsze zauważona!

Istnieje możliwość oświetlenia modułami LED SMD5050 RGB wraz ze sterownikiem dzięki czemu możesz płynie zmieniać podświetlenie w 256 kolorach.Dodatkowo oświetlenie świeci w rytm puszczonej muzyki, co jest idealnym rozwiązaniem dla firm zajmujących się eventami, koncertami, dyskotekami lub osób chcących zwiększyć uwagę przechodniów. Trwałe i solidne materiały użyte do produkcji przyczepy są potwierdzone znakiem jakości CE i TÜV. Dodatkowym atutem jest minimalny hałas przyczepy podczas użytkowania. Zainstalowane akumulatory żelowe oświetlają reklamę zawsze mocno i równomiernie.

 W przypadku opcji stacjonarnej do przyczepy można dołożyć dodatkowe akumulatory, aby czas świecenia osiągał nawet do 30H. By zapewnić klientowi, że przyczepa nie wyczerpie zbyt wysokiej ilości prądu, wyposażono ją w system doładowywania akumulatorów żelowych, która uzupełnia moc w akumulatorze. Dodatkowo przyczepa wyposażona jest w system zabezpieczenia akumulatora głównego, aby Twój samochód zawsze zapalił. Zamontowane jest także gniazdo 230 V idealne rozwiązaniem dla tych, którzy chcą ustawić przyczepę podświetloną bez ładowania akumulatora. W terenie bez dostępu do prądu jest możliwość montażu agregatu prądotwórczego. Wymiary przyczepy są najbardziej uniwersalne i pozwalają na wygodną, normalna jazdę w ruchu ulicznym.

 Co ważne, łatwo ją ustawić. Dzięki załączonej homologacji, otrzymasz dożywotni przegląd techniczny przyczepy. Aby móc prowadzić samochód z przyczepą BackLight wystarczy prawo jazdy kat. B. Zamów i przygotuj się na gwarantowany sukces Twojej reklamy! Nowoczesny system montażu bannera w reklamie mobilnej. Jako pierwsi w Europie stworzyliśmy system instalacji bannerów mocowanych podobnie jak „Firany”. Już teraz przy pomocy karabinków i naciągu grzechotkowego możemy w szybki sposób ok 15 minut (w zależności od doświadczenia) zamontować dowolny banner reklamowy na przyczepę.

SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię \\\"B\\\"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat

Dodatki (akcesoria można dowolnie wybierać):
Koło podporowe:GRATIS
Obrysówki diodowe :GRATIS
Blokada na koło:250 PLN
Oraz wiele innych


Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 624...