Przyczepa pod baner 600×300 cm
Cena brutto:
6000 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaTo przyczepa o najbardziej uniwersalnym wymiarze jaki dotąd stworzyliśmy. Bardzo dobrze sprawdza się ciągnięta przez samochód w normalnych warunkach drogowych. Jest również bardzo wygodna do ustawienia. Skonstruowana została w taki sposób, że wystarczy zawiesić na niej baner reklamowy. Sprawdza się dla firm, które prowadzą kampanie długoterminowe.

Produkujemy ją z materiałów wysokiej klasy certyfikowanych jakością TÜV i CE. Dzięki temu przy naciąganiu banera konstrukcja się nie wygina. Żeby prowadzić samochód z przyczepą kierowcy wystarczy prawo jazdy kat. B. Atutem jest dołączona homologacja, która zapewnia dożywotni przegląd techniczny.

SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię "B"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
600×300 cm
Jako pierwsi w Europie proponujemy klientom przyczepę zarówno z możliwością zamontowania plakatu Blueback (BB) jak i montażu banera reklamowego! To ogromny atut dla firm, które często zmieniają reklamy (zmiana promocji i oferty) bądź prowadzą kampanie w różnych odstępach czasowych jak agencje reklamowe. Duży format powierzchni reklamowej sprawia, że jest ona bardzo widoczna z daleka. To istotne na trasach szybkiego ruchu lub dużych parkingach, gdzie kierowcy z pewnością zauważą przekaz reklamy, która będzie rzucać się w oczy.

To size

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się sugerować i doradzać, aby każdy właściciel naszych przyczep czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego w naszej ofercie znajduje się reklama o niestandardowych rozmiarach. Często zdarza się, że właściciele firm mają określone miejsce, w którym mogą ustawić przyczepę. Zdarza się, że chcą mieć niestandardową reklamę, która wyróżnia się wśród konkurencji. W takim razie pomocne jest stworzenie takiego, które spełni jego oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów z klientem, produkujemy z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych przez TÜV i certyfikat CE przyczepę reklamową.


DMC: 700 kg

Ładowność :100 kg

Długość powierzchni reklamowej :600cm

Szerokość powierzchni reklamowej:300cm

Koło: 170/75 R13

Oś skrętna : AL-KO or KNOTT

Cena: 6 000 PLN

Dodatki (akcesoria można dowolnie wybierać):

Przyczepa :6 000 PLN

Koło podporowe :GRATIS

Obrysówki diodowe :GRATIS

Blokada na koło :250 PLN

Nagłośnienie standard :700 PLN

Oraz wiele innychInformacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 399...