Przyczepa pod baner 300×140 cm
Cena brutto:
3700 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaPrzyczepa pod baner 300×140 cm

To przyczepa o najbardziej uniwersalnym wymiarze jaki dotąd stworzyliśmy. Bardzo dobrze sprawdza się ciągnięta przez samochód w normalnych warunkach drogowych. Jest również bardzo wygodna do ustawienia. Skonstruowana została w taki sposób, że wystarczy zawiesić na niej baner reklamowy. Sprawdza się dla firm, które prowadzą kampanie długoterminowe.

Produkujemyją z materiałów wysokiej klasy certyfikowanych jakością TÜV i CE. Dzięki temu przy naciąganiu banera konstrukcja się nie wygina. Żeby prowadzić samochód z przyczepą kierowcy wystarczy prawo jazdy kat. B. Atutem jest dołączona homologacja, która zapewnia dożywotni przegląd techniczny.


SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię "B"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat
300×140 cm

Reklama o niewielkim rozmiarze jest idealna do jazdy nawet w najciaśniejszych uliczkach! Można nią reklamować w niemalże każdym miejscu. Świetnie nadaje się do ustawienia na chodnikach, a wąski rozstaw osi nie ogranicza miejsca dla przechodniów.

To size

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się sugerować i doradzać, aby każdy właściciel naszych przyczep czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego w naszej ofercie znajduje się reklama o niestandardowych rozmiarach. Często zdarza się, że właściciele firm mają określone miejsce, w którym mogą ustawić przyczepę.

Zdarza się, że chcą mieć niestandardową reklamę, która wyróżnia się wśród konkurencji. W takim razie pomocne jest stworzenie takiego, które spełni jego oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów z klientem, produkujemy z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych przez TÜV i certyfikat CE przyczepę reklamową.

DMC: 450 kg

Ładowność :100 kg

Długość powierzchni reklamowej :300 cm

Szerokość powierzchni reklamowej:140 cm

Koło: 170/75 R13

Oś skrętna : AL-KO or KNOTT

Cena: 3 700 PLN

Dodatki
(akcesoria można dowolnie wybierać):
Przyczepa :3 700 PL
Koło podporowe: GRATIS
Obrysówki diodowe :GRATIS
Blokada na koło:250 PLN
Nagłośnienie standard:700 PLN
Spot reklamowy - podstawowy :270 PLN
Spot reklamowy - prestige:350 PLN
Oraz wiele innychInformacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 383...