Przyczepa reklamowa w kształcie litery „C” 504x238
Cena brutto:
7800 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaPrzyczepa o kształcie litery „C” jest dobrym rozwiązaniem, które zapewnia świetną prezentację reklamy! Wygięcie powierzchni reklamowej pozwala padającym na nią promieniom słonecznym równomierne rozłożenie. Zapobiega to tworzeniu się efektu „bliku”, który uniemożliwia stuprocentową czytelność.

Format reklamy sprzyja poruszaniu się z nią w warunkach ulicznych bez jakichkolwiek utrudnień. Ten rodzaj przyczepy należy do jednych z najbardziej ekonomicznych w eksploatacji, gdyż plakaty, którymi się nią wykleja należą do najtańszych na rynku. To idealne rozwiązanie dla sklepów, firm, które zmieniają często ofertę.

Przyczepa została wykonana z najlepszych materiałów, potwierdzają to certyfikaty TÜV i CE. Wyróżnia ją trwałość, solidność, masywność. Wystarczy aby kierowca ciągnący przyczepę był wyposażony w prawo jazdy kat. B. Przy zakupie właściciel dostaje homologację, dzięki której przyczepa będzie miała dożywotni przegląd techniczny.

SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię \\\"B\\\"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat

504x238

Rozmiar reklamy ułatwia poruszanie się po ulicach bez
żadnych trudności. Ten typ przyczepy jest jednym z najbardziej ekonomicznych w
użyciu, ponieważ umieszczone na nim plakaty są najtańsze na rynku.

To size

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się sugerować i doradzać, aby każdy właściciel naszych przyczep czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego w naszej ofercie znajduje się reklama o niestandardowych rozmiarach. Często zdarza się, że właściciele firm mają określone miejsce, w którym mogą ustawić zwiastun. Zdarza się, że chcą mieć niestandardową reklamę, która wyróżnia się wśród konkurencji. W takim razie pomocne jest stworzenie takiego, które spełni jego oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów z klientem, produkujemy z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych przez TÜV i certyfikat CE przyczepę reklamową.


DMC: 550 kg

Ładowność : 100 kg

Długość powierzchni reklamowej : 504cm

Szerokość powierzchni reklamowej:238 cm

Koła: 165/70 R13

Oś skrętna : AL-KO or KNOTT

Cena: 7 800 PLN


Dodatki
(akcesoria można dowolnie wybierać):

Przyczepa: 7 800 PLN

Koło podporowe: GRATIS

Obrysówki diodowe :GRATIS

Blokada na koło: 250 PLN

Schowek na baner :700 PLN

Nagłośnienie standard :700 PLN

Oraz wiele innych
Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 351...