Przyczepa reklamowa w kształcie litery „C” 300×140
Cena brutto:
4500 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaPrzyczepa o kształcie litery „C” jest dobrym rozwiązaniem, które zapewnia świetną prezentację reklamy! Wygięcie powierzchni reklamowej pozwala padającym na nią promieniom słonecznym równomierne rozłożenie. Zapobiega to tworzeniu się efektu „bliku”, który uniemożliwia stuprocentową czytelność.


Format reklamy sprzyja poruszaniu się z nią w warunkach ulicznych bez jakichkolwiek utrudnień. Ten rodzaj przyczepy należy do jednych z najbardziej ekonomicznych w eksploatacji, gdyż plakaty, którymi się nią wykleja należą do najtańszych na rynku. To idealne rozwiązanie dla sklepów, firm, które zmieniają często ofertę.

Przyczepa została wykonana z najlepszych materiałów, potwierdzają to certyfikaty TÜV i CE. Wyróżnia ją trwałość, solidność, masywność. Wystarczy aby kierowca ciągnący przyczepę był wyposażony w prawo jazdy kat. B. Przy zakupie właściciel dostaje homologację, dzięki której przyczepa będzie miała dożywotni przegląd techniczny.

SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię "B"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat

300×140
Niewielkich rozmiarów przyczepa typu „C” odznacza się nie tylko wysoką estetyką ale także funkcjonalnością. Jest doskonałym rozwiązaniem dla firm, które posiadają niewielką przestrzeń do ustawienia przyczepy bądź chcą ją umieścić na chodniku. Niewielki rozstaw osi pozwala na pozostawienie miejsca na chodniku, tak by nie utrudniać przechodnią przejścia. Taką przyczepą łatwo reklamować w ciasnych ulicach, tam gdzie przejazd nie należy do łatwych.

To size

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się sugerować i doradzać, aby każdy właściciel naszych przyczep czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego w naszej ofercie znajduje się reklama o niestandardowych rozmiarach. Często zdarza się, że właściciele firm mają określone miejsce, w którym mogą ustawić zwiastun. Zdarza się, że chcą mieć niestandardową reklamę, która wyróżnia się wśród konkurencji.

W takim razie pomocne jest stworzenie takiego, które spełni jego oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów z klientem, produkujemy z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych przez TÜV i certyfikat CE przyczepę reklamową.

DMC: 450 kg

Ładowność : 100 kg

Długość powierzchni reklamowej : 300cm

Szerokość powierzchni reklamowej:140 cm

Koła: 165/70 R13

Oś skętna: AL-KO or KNOTT

Cena :4 500 PLN

Dodatki(akcesoria można dowolnie wybierać):
Przyczepa: 4 500 PLN
Koło podporowe: GRATIS
Obrysówki diodowe: GRATIS
Blokada na koło: 250 PLN
Oraz wiele innych


Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 359...