Przyczepa reklamowa w kształcie litery „A” 2w1 600×300 cm
Cena brutto:
8300 zł

Adres
Śląskie
Krzepice
zobacz na mapie
Kontakt
Strona www: przyczepy.kmpolska.p...

Ogłoszenia tego użytkownikaPrzyczepa reklamowa w kształcie litery „A” 2w1 600×300 cm

Reklama „2w1” daje możliwość przyklejenia plakatu oraz założenia na nią banera. To rozwiązanie świetnie się sprawdza dla firm, których oferta często się zmienia, np. tygodniowa promocja. Wtedy wystarczy zdjąć baner i wykleić reklamę stosunkowo tańszym plakatem, a następnie wrócić do poprzedniej reklamy. To także plus dla agencji reklamowych, które w ciągu tygodnia prowadzą kampanię dla klientów, a na weekend montują własną reklamę. Atut naszej przyczepy to wysoka jakość komponentów, z których została wyprodukowana oraz oznaczenie ich certyfikatami TÜV I CE. Do ciągnięcia przyczepy samochodem wystarczy prawo jazdy kat. B. Nie trzeba się martwić o coroczny przegląd techniczny, gdyż dzięki homologacji dostajemy go bezterminowo.

600×300 cm
Jako pierwsi w Europie proponujemy klientom przyczepę zarówno z możliwością zamontowania plakatu Blueback (BB) jak i montażu banera reklamowego! To ogromny atut dla firm, które często zmieniają reklamy (zmiana promocji i oferty) bądź prowadzą kampanie w różnych odstępach czasowych jak agencje reklamowe. Duży format powierzchni reklamowej sprawia, że jest ona bardzo widoczna z daleka. To istotne na trasach szybkiego ruchu lub dużych parkingach, gdzie kierowcy z pewnością zauważą przekaz reklamy, która będzie rzucać się w oczy.

To size

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Staramy się sugerować i doradzać, aby każdy właściciel naszych przyczep czuł się usatysfakcjonowany. Dlatego w naszej ofercie znajduje się reklama o niestandardowych rozmiarach. Często zdarza się, że właściciele firm mają określone miejsce, w którym mogą ustawić przyczepę. Zdarza się, że chcą mieć niestandardową reklamę, która wyróżnia się wśród konkurencji. W takim razie pomocne jest stworzenie takiego, które spełni jego oczekiwania. Po ustaleniu szczegółów z klientem, produkujemy z najwyższej jakości materiałów certyfikowanych przez TÜV i certyfikat CE przyczepę reklamową.

SPECYFIKACJA

  • Przyczepa lekka na kategorię \"B\"
  • Rama stalowa ocynkowana ogniowo
  • Przyczepa dociążona
  • Homologacja
  • Cztery nogi stabilizujące
  • GWARANCJA 12 miesięcy, do 3 lat


Dane techniczne

DMC : 750kg

Ładowność :100 kg

Długość powierzchni reklamowej :600 cm

Szerokość powierzchni reklamowej:300 cm

Koło : 175/70 R13

Oś skrętna : AL-KO orKNOTT

Cena : 8 300 PLN


Dodatki (akcesoria można dowolnie wybierać):

Przyczepa :8 300 PLN
Koło podporowe :GRATIS
Obrysówki diodowe:GRATIS
Blokada na koło :250 PLN
Schowek na baner:900 PLN
Nagłośnienie standard:700 PLN
Spot reklamowy - pods


Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 490...