Praca biurowa/Konsultantka czatu
Cena brutto:
3500-4000 zł

Adres
Mazowieckie
Warszawa
zobacz na mapie
Kontakt

Ogłoszenia tego użytkownika

Zapraszamy do pracy na stanowisku biurowym Konsultantka czatu – hostessa online

Twoje zadania:

  • Kontakt z naszymi odbiorcami

  • tworzenie własnych baz stałych odbiorców

  • Obsługa współpracujących portali oraz portali społecznościowych

  • Dbanie o kontent oraz wizerunek firmy.

Poszukujemy:

  • Osób rozgadanych, otwartych,  z pozytywnym podejściem do życia

  • Tych, którzy się nie boją nowych doświadczeń

  • Którym zależy na ciągłym rozwoju osobistym oraz finansowym

  • Osób dyspozycyjnych, zdecydowanych

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Wymagamy dyspozycyjność min. 4 dni/tyg. - min. 7 godzin/dziennie. Grafik elastyczny.
Jest to praca stacjonarna (Warszawa, Wola)

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 3500 zł - 4500 zł / netto

  • Wsparcie naszych szkoleniowców przez cały okres naszej współpracy

  • Nie wymagamy doświadczenia -przeprowadzamy szkolenie oraz tydzień próbny.

  • Praca na umowie zlecenia (po 3 miesiącach możliwa każda inna umowa)

  • Pełną wolność w organizacji pracy

  • Swoje biuro oraz wszystkie narzędzia, które mogą być potrzebne do pracy

  • Mega przyjazna atmosfera w pracy, zgrany i zżyty zespół

Ilość wolnych miejsc ograniczona.

Nie zwlekaj. Może ta praca czeka akurat na ciebie?

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Wyświetleń: 145