Agencja Big Jobs — poszukuje pracowników, na stanowisko: Operator maszyn;
Cena brutto:
od 4500 do 6000... zł

Adres
Śląskie
Rybnik
zobacz na mapie
Kontakt

Strona www: https://bigjobs.pl/d...

Ogłoszenia tego użytkownika

Opis firmy

Otwieramy drzwi do Twojej kariery
Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Ci jak najciekawsze oferty pracy, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci w znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia!

Numer KRAZ:27986
Big Jobs Sp. z o.o. Katowice ul. Sobieskiego 27/4
Godziny otwarcia poniedziałek - piątek, od 08:00 do 17:00

Opis stanowiska

Praca na linii produkcyjnej, która jest niemal całkowicie zautomatyzowana;
Kontrola jakości wyrobów gotowych;
Obsługa maszyn produkcyjnych

Wymagania

Chęć do pracy;
Dobry wzrok;
Wytrzymałość fizyczna;
Odpowiedzialność za powierzone zadania;

Co oferujemy

praca w wymiarze 8 godzin dzienie, w systemie trzy zmianowym;
możliwość nadgodzin w weekendy;

UMOWA O PRACE TYMCZASOWĄ;
Obuwie i odzież roboczą zapewnia pracodawca;

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Wyświetleń: 57