Programista/Programistka Power APPS z orzeczeniem o niepełnosprawności- praca zdalna dla osób z całej Polski
Cena brutto:
1 zł

Adres
cała Polska
zobacz na mapie
Kontakt

Strona www: https://bponetwork.p...

Ogłoszenia tego użytkownika

BPO NETWORK Sp. z o.o.
Poszukujemy na rzecz Pracodawcy kandydatów do pracy, dbając o pełne zadowolenie obu stron procesu rekrutacji.
Naszym celem jest, by potencjalny pracownik był w pełni usatysfakcjonowany z oferowanej pracy a jego Pracodawca znalazł najlepszego pracownika.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Programista/Programistka  Power APPS   z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Miejsce pracy: Praca zdalna

Wymagania:

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• Mile widziane wykształcenie informatyczne
• Mile widziane – pasja i chęć rozwoju w zakresie programowania
• Biegłość w obsłudze programów pakietu MS Office (umiejętność tworzenia automatyzacji oparte na aplikacjach Microsoftu)
• Warunek konieczny- biegła znajomość  aplikacji:
     ◦ Power Apps Developer
     ◦ Power Platform Developer
     ◦ Power Platform Programmer
• Skrupulatność
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za swoją pracę i powierzone zadania
• Chęć rozwoju
• Stałe łącze Internetowe w miejscu zamieszkania

Obowiązki:

• Usprawnianie i automatyzacja procesów informatycznych opartych na aplikacjach Microsoft

Oferujemy:

Umowę o pracę na ½ etatu lub ¾ etatu (do uzgodnienia z Pracodawcą)
• Pracę  100% zdalną i  elastyczne godziny pracy
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Możliwość pracy z każdego miejsca w Polsce
• Stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze
• Wielowymiarowa opieka ze strony BPO NETWORK (psycholog, prawnik, kadrowa)
• Respektujemy wszystkie uprawnienia pracownicze osób z niepełnosprawnościami

Kontakt w sprawie ofert pracy:

Ilona
798 951 967
rekrutacja@bponetwork.pl

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI NA TO STANOWISKO, PROSIMY O WYPEŁNIENIE FORMULARZA

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

JESLI CHCESZ SPRAWDZIĆ CZY OGŁOSZENIE JEST JESZCZE AKTUALNE, ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ

Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Wyświetleń: 17