MECHANIK SZCZECIN geometria koł
Cena brutto:
1 zł

Adres
Szczecin
zobacz na mapie
Kontakt
Ogłoszenia tego użytkownikaWitamy w naszej firmie mechanicznej, specjalizującej się w usługach związanych z geometrią kół!

+48 535 723 255 UL. SZOSA STARGARDZKA 61, Szczecin Płonia, Poland


Jesteśmy zespołem doświadczonych mechaników, którzy doskonale rozumieją znaczenie prawidłowej geometrii kół dla bezpieczeństwa i wydajności pojazdów. Nasza firma oferuje kompleksowe usługi z zakresu geometrii kół, które pomogą poprawić prowadzenie, stabilność i zużycie opon w Państwa pojazdach.


Nasze usługi obejmują:


1. Pomiar i regulację geometrii kół - Nasz wykwalifikowany personel wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i narzędzia, aby dokładnie zmierzyć i dostosować geometrię kół do zalecanych parametrów producenta.


2. Wyważanie kół - Zapewniamy profesjonalne wyważanie kół, eliminując wibracje i nierówności, które mogą prowadzić do nieprawidłowego zużycia opon i skrócenia ich żywotności.


3. Naprawa i wymiana elementów zawieszenia - Jeśli stwierdzimy, że nieprawidłowa geometria kół wynika z uszkodzonych lub zużytych elementów zawieszenia, oferujemy również usługi naprawy i wymiany tych części.


4. Doradztwo i edukacja - Nasz zespół chętnie udzieli Państwu porad i wskazówek dotyczących utrzymania prawidłowej geometrii kół oraz wpływu, jaki ma ona na ogólne funkcjonowanie pojazdu.


Zaufaj naszej firmie, aby zapewnić Twojemu pojazdowi optymalną geometrię kół. Dzięki naszym usługom będziesz mógł cieszyć się lepszym prowadzeniem, większym bezpieczeństwem i oszczędnością na kosztach związanych z zużyciem opon.


Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na wizytę w naszym warsztacie. Nasz zespół jest gotowy, aby sprostać Twoim oczekiwaniom i zapewnić profesjonalną obsługę w zakresie geometrii kół.
Informacje dodatkowe do ogłoszenia:
Oferta / usługa
Wyświetleń: 13...